Elixír pro život

Ruku na srdce, nejraději a nejčastěji opájíme naše chuťové pohárky dvěma chutěmi – sladkou a slanou. A aniž bychom si to uvědomovali, tak dokonce ještě častěji jejich kombinací, sestavenou výrobci potravin chytře právě tak, abychom si vytvořili hned po ochutnání paměťovou stopu, toužili ochutnat více a tím získali co nejrychleji „návyk“. Kyselá chuť stojí spíše opodál, upřednostňují ji spíše dospělí lidé. 

Nejvíce opomíjená pak zůstává chuť hořká. A to je přece škoda! Hořká chuť vyvažuje všechny tři předchozí, dokáže navracet rovnováhu, budí organismus i jeho mysl přes reflexy, které v sobě všichni neseme od narození.

Doporučené dávkování elixíru Bonora® je 10 ml 3x denně. Tedy přibližně tři čajové lžičky v průběhu dne.

Elixír Bonora® je skutečně hořký, první pocit a originální chuť bude pro Vás možná překvapením. Právě to je skutečná síla bylin. Bez dalších zbytečných cukrů, sladidel, umělých dochucovadel či aromat.

Čisté hořké byliny, ve 35 % lihovém elixíru. Obsahem alkoholu je vhodný pouze pro dospělé osoby.

Neskutečnou hořkost theriaku zažijete nejlépe bez ředění, užitím přímo ze lžičky!

Skutečnou hořkost pak rozmícháním v šálku bylinného čaje, ve vodě nebo v ovocné šťávě.

Dárek pro Vaše blízké

Elixír Bonora® je skutečně exkluzivní. Příběhem, složením, chutí, vůní – a také obalem. Jako důstojný dárek k výročí, narozeninám, jmeninám, Vánocům… jistě mezi ostatními dárky vynikne svou jedinečností, a Vy se můžete radovat společně s obdarovaným.

Zde je několik tipů, kde můžete elixír Bonora objednat

Bonora pečeť